רשת המצויירים:
אוואטר באטמן דורה דרגון בול זי פוקימון ספיידרמן בובספוג עולם המצויירים
בובספוג
מידע על דמויות נוספות ברשת
גויסטיק פינה

מר קראב

מר קראב הוא הבעלים של הקראסטי קרב, איפה שבובספוג וסקווידויד עובדים. הוא אוהב מאוד כסף, לפעמים יותר מכל דבר אחר. הוא גם אוהב את ביתו פרל, וכמובן את בובספוג – כולם אוהבים את בובספוג! אבל מר קראב מבזבז את רוב היום שלו בלספור את הכסף שהוא עושה בקראסטי קראב. היריב הגדול של מר קראב הוא פלנקטון. קראב ופלנקטון עבדו ביחד כדי ליצור את המסעדה הכי טובה מתחת לים, אבל עכשיו הם אויבים איומים. קראב פלנקון מנסה לפעמים לגנוב את המתכון של מרק הסרטנים המפורסם של מר קאב כדי להשתמש בו במסעדה שלו, הצ'אם באקט, למרות שהוא לעולם לא מצליח לגנוב אותו. אמא של מר קאב, מאמא קראב, גרה בבית עוגן כמו בנה, רק ששלה וורוד.

מר קראב הוא הסרטן הכי עשיר בים. אבל, הוא ממש לא אוהב לבזבז את הכסף שלו. נקודת החולשה שלו היא ביתו, פרל, ולמרות זאת, הוא לא מבזבז עליה כסף בכמות שהיא הייתה רוצה שיבזבז עליה, ופעמים רבות הוא מאכזב אותה במתנות הפשוטות והזולות שהוא קונה לה.
פעם הוא אפילו אהב את גברת פאף, הדגה שמנהלת את בית הספר לשייט של בובספוג. הוא ביזבז עליה המון כסף, ואחר כך הוא בכה המון על כל הכסף שביזבז עליה.

קראב אוהב להפוך את בובספוג ל"עובד החודש" – כל חודש! למרות שלפעמים נראה שהוא עצבני על בובספוג, מר קראב הוא רק אחד שנראה עצבני, תעב בצע ורגזן... עמוק בתוכו יש לב של זהב. רק אל תגלו לו את זה, אחרת הוא ינסה להוציא אותו ולמכור אותו!תגובות על מר קראב

דרג
1 2 3 4 5
שם מלא:
דואר אלקטרוני:
כותרת:
התגובה:

( 0 ) תגובות - מר קראב